Koszty dostawy

Darmowa wysyłka już od 150,- zł

Sklep ponosi koszty wysyłki na terenie Polski przy zamówieniach:

  • przekraczających kwotę 150,- zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych do kiosku RUCHu,
  • przekraczających kwotę 250,- zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych przez Pocztę Polską - Kurier 48 i do paczkomatu,
  • przekraczających kwotę 350,- zł i płatności przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem, dostarczanych kurierem Fedex,
  • przekraczających kwotę 500,- zł i płatności przy odbiorze (pobranie), dostarczanych przez Pocztę Polską - Kurier 48,
  • przekraczających kwotę 600,- zł i płatności przy odbiorze (pobranie), dostarczanych kurierem Fedex i do paczkomatu.
Ważna informacja - wartość niektórych oznaczonych produktów nie wlicza się do progu darmowej dostawy.


Zamówione towary Sklep wysyła na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem firm wysyłkowych lub udostępnia do odbioru osobistego przez Klienta we wskazanych punktach odbioru.


Opłaty za zamówienia dostarczane na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatu lub firmy kurierskiej zależne są od rodzaju płatności i łącznej wagi produktów w przesyłce.


Poniższe tabele zawierają zestawienie opłat za przesyłki:

waga netto płatność przelewem, kartą kredytową lub e-przelewem

Poczta Polska
(Kurier 48)

Paczka w RUCHu Kurier (Fedex) Paczkomat

do 0,80 kg 8,90-9,90 zł 7,90 zł 14,90 zł 11,90 zł
do 1,75 kg 11,90 zł
8,90 zł 15,90 zł 12,90 zł
do 4,50 kg 11,90 zł
8,90 zł 15,90 zł 13,90 zł
do 6,00 kg 13,90 zł
8,90 zł 15,90 zł 14,90 zł
do 9,00 kg * * 15,90 zł *
do 15 kg * * 18,90 zł *
do 19,00 kg * * 18,90 zł *
waga netto płatność przy odbiorze (za pobraniem)
do wartości 500 zł
Poczta Polska
(Kurier 48)


Kurier (Fedex)
Paczkomat
do 0,80 kg 13,90 zł
16,90 zł 15,90 zł
do 1,75 kg 14,90 zł
17,90 zł 16,90 zł
do 4,50 kg 15,90 zł
18,90 zł 17,90 zł
do 6,00 kg 16,90 zł
19,90 zł 19,90 zł
do 9,00 kg *
20,90 zł *
do 19,00 kg * 21,90 zł *


Informacje o wysyłce towaru poza granice Polski, znajdą Państwo na stronie Przesyłki zagraniczne.


Dostępne punkty odbioru osobistego:

EkoDrogeria „Skarbiec Natury”
ul. Ajnenkiela 18
91-357 Łódź
(w godzinach otwarcia sklepu - szczegóły na stronie Nasze Sklepy)

Dodatkowe informacje:

Dlaczego jest tak dużo różnych możliwości? Mając na codzień bardzo niskie ceny produktów, musimy ustalić ceny dostaw tak, aby odpowiadały faktycznej cenie opakowania i przesyłki. Stosujemy mocne opakowania, dużą ilość wypełniacza, a próbki, którymi obdarowujemy naszych Klientów, również maja swoją masę, stąd tyle progów wagowych.


W jakie dni dostarczane są przesyłki? Nasze przesyłki dostarczane są w w dni robocze. Jeżeli zależy Państwu na dostawie w sobotę - prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.


Dlaczego pobrania są takie drogie? Ceny przesyłek pobraniowych u dostawców takich usług są względnie wysokie, wiąże się to z kosztami obrotu gotówkowego. Zachęcamy naszych Klientów do dokonywania płatności przed dostawą - płatności elektroniczne, karty płatnicze i banki internetowe są już wszechobecne i bardzo wygodne, a w naszych zapracowanych czasach konieczność posiadania gotówki w momencie niespodziewanej wizyty kuriera, czy listonosza bywa kłopotliwe. Wybierając płatność przed dostawą nadal mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Niestety, nie mamy możliwości zapewnienia Państwu możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki przed odbiorem.


Dlaczego przesyłki powyżej 6 kg wysyłamy tylko kurierem? Ciężkie przesyłki wysyłane za pomocą innych przewoźników są nieproporcjonalnie drogie, a my musimy poświęcić dodatkowy czas na ich dostarczenie do punktów obsługi. Usługa kurierska jest dla Państwa równie wygodna, bo korzystamy z usług solidnego przewoźnika - firmy Fedex.


Dlaczego nie korzystamy z innych kurierów? Korzystanie z jednej firmy wiąże się z możliwością zaoferowania niższej ceny przesyłek. Nasze doświadczenie pokazuje, że obecnie wybrany przewoźnik reprezentuje najwyższy stosunek jakości obsługi do ceny usług. Jeżeli jednak chcieliby Państwo skorzystać z kuriera, z którym macie Państwo umowę, jest to oczywiście możliwe, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.


Dlaczego progi wagowe nie są takie same jak np. na Poczcie? Poza wagą towarów w skład kompletnej paczki wchodzi mocne opakowanie, wypełniacz, dokumenty wysyłkowe i próbki produktów.


Ile waży dany produkt? Bardzo łatwo sprawdzić wagę netto przesyłki - wystarczy wrzucić wybrane produkty do torby. Klikając na torbę na górze ekranu zobaczymy jej zawartość i łączną wagę, a ceny przesyłek są natychmiast aktualizowane.


Dlaczego nie obsługujemy przesyłek powyżej 19kg?
Dbamy o naszych pracowników i przestrzegamy wszelkich przepisów oraz zasad BHP. Maksymalna waga przenoszonych ciężarów jest określona przepisami prawa pracy.


Jak skorzystać z usługi Paczkomaty? Wystarczy założyć profil na stronie www.paczkomaty.pl, a następnie podać nam wykorzystany tam adres email w danych zamówienia. Docelowy paczkomat zostanie pobrany z profilu. Jeżeli nie chcecie Państwo zakładać profilu, wystarczy podać nam kod, bądź adres docelowego paczkomatu.


Dlaczego przesyłki do paczkomatów są określone wagą, a nie rozmiarem? Aby nieco uprościć strukturę cen przesyłek, z doświadczenia określiliśmy przybliżony gabaryt dla danej wagi. Nasze opakowania są zoptymalizowane do rozmiarów skrytek paczkomatów.


Czy w każdym paczkomacie mogę odebrac przesyłkę za pobraniem? Niestety, nie wszystkie urządzenia są przystosowane do tej usługi - prosimy sprawdzić tę możliwość na stronie Znajdź Paczkomat.


Sklep internetowy Shoper.pl