Olej tamanu - WYPRZEDAŻ 34,00 zł 25,90 zł


Spray do opalania SPF 20 49,90 zł 35,90 zł


Masło Shea Karite czyste BIO 51,90 zł 28,50 złCleanse BIO - WYPRZEDAŻ 19,00 zł 13,90 złStany dostępności

Jeśli macie Państwo wątpliwości, co do opisów stanów dostępności, postaramy się nieco to rozjaśnić.

Na karcie produktu, pod zdjęciami są dwa pola, oznaczone "wysyłka" i "dostępność". Przyjrzyjmy się im bliżej.

Dostępność Co oznacza?
dostępny od ręki

Produkt znajduje się w naszym magazynie i jest gotowy do wysłania w najbliższym możliwym terminie, co oznacza, że:

  • jeżeli jest dzień roboczy przed godziną 12:00, to możemy wysłać go dziś każdą formą dostawy, czyli kurierem, pocztą lub do paczkomatu;
  • w pozostałych przypadkach możemy wysłać go każdą formą przesyłki w najbliższy dzień roboczy.
Takich produktów mamy zwykle około 2500, możecie Państwo śmiało wrzucać je do torby.
dostępny

Produkt jest u naszych dostawców i możemy go wysłać w ciągu kilku dni roboczych. Ilość dni wyświetla się obok w polu "wysyłka". Dokładamy starań, aby dotrzymywać tego terminu, często też wysyłamy produkty wcześniej. Takich produktów też mamy około 1000, jeśli więc nie sprawi Państwu kłopotu, aby poczekać kilka dni, możecie też wrzucić je do torby.

A dlaczego nie mamy części produktów, a terminy to najczęściej 5 dni roboczych? To optymalizacja zarządzania stanami magazynowymi i minimami logistycznymi dostawców, której najważniejszym efektem jest to, że możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ceny.

chwilowo niedostępny Obecnie nie mamy tego produktu, a także nie ma go u naszych dostawców lub informacje o dostępności od nich uzyskane są niewiarygodne. Niestety, nie można tego produktu wrzucić do torby.
zapytaj w BOK Nie mamy tego produktu na stanie, ale możemy go dla Państwa poszukać. Skontaktujcie się z nami, a my sprawdzimy, czy jest dostępny u dostawców.

Pamiętajcie Państwo że to, że produkt jest możliwy do wysyłki nie oznacza wprost, że możemy natychmiast wysłać zamówienie. Zależy to także od wybranej formy i statusu płatności oraz od dostępności pozostałych produktów w zamówieniu. Zawsze czekamy z wysyłką na skompletowanie całości zamówienia, choć jeśli życzycie sobie, abyśmy dostarczyli wcześniej jego część, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Przy niektórych produktach pojawia się również informacja Ten produkt nie wlicza się do darmowej dostawy lub Ten wariant produktu nie wlicza się do darmowej dostawy. Oznacza to, że po wrzuceniu tego produktu do torby, jego wartość nie będzie naliczana do darmowej dostawy. Oczywiście nie wyklucza to darmowej dostawy dla Państwa - wystarczy, że suma wartości pozostałych produktów (bez takiego oznaczenia) osiągnie wymagany próg.

Woda różana 19,90 zł 24,90 zł
Naturalna henna do włosów 34,30 zł 42,90 zł
Szampon Oliwkowo - Koniakowy 29,50 zł 36,90 zł

Sklep internetowy Shoper.pl