Koszty dostawy

Kontakt

Marki

KAWA PERU 100% ARABICA - WYPRZEDAŻ

Sklep - cena: 74,90 zł
szt.
Wysyłka:  do 14 dni
Dostępność:  chwilowo niedostępny
Co to oznacza? - dowiedz się więcej!
poleć dodaj opinię
Marka: ARCAFFE Ocena: (Ilość ocen: 0)
Wielkość produktu 500 g
Certyfikaty certificate
Termin trwałości 30.06.2019

Kawa od Arcaffe stanowi wyselekcjonowane kompozycje ziaren uprawianych w ściśle ekologicznych warunkach i przez osoby o wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, a ponadto z niesłabnącym zamiłowaniem do pielęgnowania i komponowania tego, co najlepsze.

Marka Arcaffe wierzy, że "Nic nie może być uważane za najlepszej jakości, jeśli nie jest przyjazne dla środowiska i nie powstawało w zgodzie z naturą" - co też stało się ich dewizą.

Wszystkie prowadzone uprawy - czy to w Gwatemali, Peru, Brazylii, bądź Indiach - mają swój początek w najlepszych gatunkowo uprawach, doskonalonych potem troskliwą i doświadczoną opieką człowieka, tak - by moc potem cieszyć nasze zmysły zupełnie wyjątkowymi i bogatymi doznaniami smakowymi.

Prezentowana kawa Peru FTO (Fairtrade And Organic) to 100% naturalne bogactwo ekologicznie i etycznie uprawianej kawy, pielęgnowanej na wysokości od 1200 do 1800 m n. p. m. i w dniu plonów zbieranej ręcznie, przemywanej, a następnie suszonej w piecu.

Bogactwo smaku obfituje w niezwykły, głęboki aromat kawy 100% Arabica. Pełen wymiar smaku gwarantują starannie dobierane ziarna, aby ich intensywny, głęboki smak mógł zadowolić każdego konesera, jak i amatora.

Pełnia wyrazistości z nutą kremowej słodyczy, tak pożądaną w espresso, miesza się z naturalną nutą lekkiej kwasowości i łagodnego słodkawego miodu oraz prażonych migdałów, by na samym końcu uwolnić łagodny posmak kakao.

Kraj pochodzenia: Peru (region San Luis de Shuaro)

Gatunek: 100% Arabica

Stopień palenia: 2 (średni)

Rodzaj: ziarnista

 

Szukaj: wyprzedaż w całym sklepie.

Idealna pielęgnacja dla każdego to kosmetyki naturalne i ekologiczne.

TanaCode: 81183500, EAN:
Produkt dopuszczony do obrotu w Rzeczypospolitej Polskiej
 

Opinie o produkcie (0)


Sklep internetowy Shoper.pl