Liść Oliwny - WYPRZEDAŻ 55,70 zł 92,90 złKoszty dostawy

Kontakt

Marki

ORIENTALNA PASTA CUKROWA DO DEPILACJI

  •  
Promocyjna cena w naszym sklepie: 39,90 zł 23,90 zł
szt.
Wysyłka:  do 14 dni
Dostępność:  chwilowo niedostępny
Co to oznacza? - dowiedz się więcej!
poleć dodaj opinię
Marka: NAJEL Ocena: (Ilość ocen: 0)
Wielkość produktu 350 g

Nadeszła chwila na depilację w 100% naturalną!

Jeśli masz dość maszynek i depilatorów, a dostępne powszechnie kremy i pasty do depilacji podrażniają i uczulają Twoja skórę, to jest to właśnie rozwiązanie dla Ciebie!

Powstała na bazie cukru trzcinowego zapewnia prostą i efektowną depilację, której efekty trwają aż do 3 - 4 tygodni! Nie wywołuje podrażnień, jakie mogłyby powstać w wyniku domieszek innych substancji, wiec jest idealna do stosowania jej w każdym wybranym miejscu ciała.

Usuwa włoski wraz z cebulkami i zapobiega ich natarczywemu wrastaniu, co często komplikuje depilację i sprawia, że staje się bardziej bolesna. Sprawia, że każda kolejna depilacja następuje w większych odstępach czasu, a widoczność odrastających włosków jest mniejsza. Wpływa także na zmniejszenie ilości odrastających włosków oraz na ich fizyczne zmniejszenie grubości.

Sposób użycia: Przed użyciem przez czas 5 minut należy rozgrzewać pastę w kąpieli wodnej, póki nie stanie się wyczuwalnie miękka. Przed jej zastosowaniem należy upewniać się, czy pasta nie jest zbyt gorąca - tak by nie wywołała poparzeń, ani podrażnień. Można ją na próbę zaaplikować w niewielkiej ilości na nadgarstek. Pasta nie powinna być gorąca, lecz przyjemnie ciepła. Gdy temperatura pasty jest odpowiednia, a konsystencja mazista i poł-płynna nakładamy za pomocą szpatułki cienką warstwę ciepłej pasty na wybrane wcześniej do depilacji partie skóry. Następnie należy przyłożyć do tego miejsca bawełniany pasek, docisnąć, przesuwając kilka razy w kierunku wzrostu włosków. Kolejno należy szybkim ruchem zerwać naklejony wcześniej pasek w kierunku przeciwnym, w jakim rosną włoski tzw. 'pod włos'. Jeśli istnieje taka konieczność można czynnność powtórzyć, nakładając kolejną warstwę. Depilację należy powtarzać aż do momentu pozbycia się wszystkich włosków z wybranego miejsca. Resztki pasty należy usunąć zmywając ją z powierzchni skry ciepłą (nie gorącą!) wodą. Bawełniane paski mogą być stosowane w kolejnych depilacjach, po wcześniejszym ich wypraniu.

Do kompletu zostały dołączone bawełniane paski i szpatułka do nakładania.

Składniki: Sucrose (sugar cane), Aqua (water), Citric acid

 

Kosmetyki naturalne i ekologiczne - najlepsza pielęgnacja ciała dla kobiety.

TanaCode: 55001800, EAN: 3760061222861
Produkt dopuszczony do obrotu w Rzeczypospolitej Polskiej
 

Opinie o produkcie (0)

Produkty uzupełniające


Myjka z naturalnej luffy
Myjka z naturalnej luffy
Złuszcza martwy naskórek, zmiękcza i wygładza tkanki. Pozwala na chwilę odprężenia w czasie kąpieli.
Cena: 12,50 zł 20,90 zł

Czarne mydło gospodarcze Aleppo w płynie - cytrynowe
Czarne mydło gospodarcze Aleppo w płynie - cytrynowe
Wszechstronny środek czyszczący wyzbywający z uporczywych zabrudzeń i nadający połysku powierzchniom.
Cena: 17,90 zł 29,90 zł

Sklep internetowy Shoper.pl