Ginkgo Biloba BIO - WYPRZEDAŻ 43,90 zł 53,90 zł
Zestaw upominkowy - LAZUROWY 78,30 zł 87,00 zł

Zestaw upominkowy - KORALOWY 78,30 zł 87,00 zł


Perfumy w olejku - Opium 16,10 zł 17,90 zł

Koszty dostawy

Kontakt

Marki

WHOLISTIC ASHWAGANDHA

Wholistic Ashwagandha
Sklep - cena: 93,90 zł
szt.
Wysyłka:  dziś / jutro
Dostępność:  od reki dostępny od ręki
Co to oznacza? - dowiedz się więcej!
poleć dodaj opinię
Marka: PUKKA Ocena: (Ilość ocen: 0)
Wielkość produktu 30 kapsułek, 60 kapsułek

Wholistic Ashwagandha to nowe połączenie tego, co już dobrze znane.

Szczególnie polecane osobom, które mają stresującą pracę, zaznają wytężonego wysiłku umysłowego, ciągle żyjącym 'w biegu'. Pozwoli wyciszyć umysł i ułatwia radzenie sobie ze stresem i napięciem, a także zmęczeniem i przygnębieniem dopadającym w ciągu dnia.

Zioła Ashwagandh'y są najwyższej jakości, uprawiane w sposób ekologiczny i z uwagą wyselekcjonowane tak aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał. Zawarte w nim korzeń witanii, algi i imbir razem stanowią odżywczy kompleks o wielokierunkowym działaniu, szczególnie potrzebnym dla osób zabieganych, którzy muszą zawsze być w dobrej formie i sprostać wszystkim wymaganiom. 

Czemu służy Wholistic Ashwagandha od Pukka?

  • Podnosi zdolności poznawcze i pamięciowe.
  • Zmniejsza odczuwanie zmęczenia i przygnębienia.
  • Działa antystresowo, przeciwdepresyjnie i przeciwlękowo.
  • Wpływa na utrzymanie dobrego samopoczucia.
  • Wzmacnia organizm.
  • Poprawia metabolizm.
  • Zwiększa aktywność umysłową i fizyczną.
  • Poprawia pracę mózgu i narządów wzroku.

Obecność witanii w organizmie zwiększa zdolności poznawcze i pamięciowe. Wpływa również na poprawę procesów zapamiętywania i uczenia się, a także poprawia samopoczucie. Łagodzi skutki przemęczenia i rozbicia psychicznego. Pozwala odnaleźć się w sytuacjach stresowych, oddziałuje przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie.

Algi, znane częściej pod nazwą spiruliny wzmacniają organizm, dbając o jego odżywienie, uzupełniają wszelkie braki witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego metabolizmu. Ich działanie przekłada się także na usprawnienie przemiany materii i dostarczają dodatkową energię dla pełnego komfortu w codziennym funkcjonowaniu. Obecność kwasów Omega-3 i Omega-6 wraz z witaminą A wspomogą właściwą pracę oczu i poprawią zdolności pamięciowe i poznawcze wspierając aktywna pracę mózgu.

Dodatek imbiru sprawia, że wzrasta odporność organizmu na wszelkie infekcje i choroby, w okresie stresu i przemęczenia. Wpływa antyoksydacyjnie walcząc z wolnymi rodnikami będącymi odpowiedzialnymi za stres oksydacyjny. Dodatkowo ekstrakt z imbiru pozwala pozbyć się nadmiaru toksyn i zanieczyszczeń z organizmu oraz wpływa na poprawę procesów trawiennych i zmniejsza występowanie refluksu, czy zgagi.

Sposób użycia: Przez pierwszy tydzień zaleca się stosować od 2 do 4 tabletek dziennie po lub przed posiłkiem, popijając wodą lub sokiem Pukka Aloe Vera. Następnie można zwiększyć ilość powlekanych tabletek do 6 dziennie.

Składniki: sproszkowany korzeń Witanii ospałej, ekstrakt z korzenia Witanii ospałej DER 15:1 Withania Somnifera, hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka), sproszkowane algi brunatne Ascophyllum nodosum, sproszkowany korzeń imbiru Zingiber officinale, sproszkowana spirulina Arthrospira platensis.

                                               1 kapsułka

sproszkowany korzeń                380,70 mg         
witanii opasłej
ekstrakt z korzenia                    180 mg
Witanii Ospałej DER 15:1
sproszkowane algi brunatne        28,80 mg
sproszkowany korzeń imbiru         6 mg
sproszkowana spirulina                 4,50 mg

 

Kosmetyki naturalne i ekologiczne to idealna pielęgnacja dla każdego.

 

Opinie o produkcie (0)


Sklep internetowy Shoper.pl